Udrażnianie kanalizacji

Udrażnianie rur i kanalizacji​

Udrażnianie kanalizacji

Profesjonalne udrażnianie kanalizacji: Warszawa, Wiązowna, Otwock, Mińsk Mazowiecki i więcej

Twoja kanalizacja wymaga serwisowania? Zauważyłeś, że pojawił się nieprzyjemny zapach, a poszczególne elementy systemu są zapchane? Jeśli tak, potrzebne Ci kompleksowe usługi  kanalizacyjne: udrażnianie rur kanalizacyjnych i czyszczenie kanalizacji. To usługa, którą zrealizuje nasza firma. Hydroservice to ekspert w zakresie oczyszczania kanalizacji – z odpowiednim doświadczeniem i doskonałym zapleczem technicznym. To dlatego możemy Ci zaoferować nowoczesne ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji przy wykorzystaniu metody wysokociśnieniowej udrażniania rur kanalizacyjnych.

Udrażnianie rur metodą wysokociśnieniową – zobacz, na czym polega

Ciśnieniowe czyszczenie rur i udrażnianie instalacji sanitarnych odbywa się za pomocą specjalistycznego sprzętu wykorzystującego wysokie ciśnienie wody oraz różnego rodzaju głowic. Urządzenie to umożliwia wykonanie udrażniania rur kanalizacyjnych poprzez usuwanie zatorów i oczyszczanie ścianek rur oraz wszelkich urządzeń sanitarnych odpowiednio skierowanym strumieniem wody. Czyszczenie kanalizacji tym sposobem to nowatorskie rozwiązanie, które zyskuje na coraz większej popularności na rynku usług sanitarnych.

Dlaczego udrażnianie kanalizacji tą techniką jest efektywne?

Stosując ciśnieniowe czyszczenie rur, wykorzystuje się dysze głowic skierowane do tyłu, które umożliwiają wciągnięcie węża do instalacji, oczyszczając rury z osadów. Te skierowane do przodu usuwają zator, umożliwiając tym samym dalszy przepływ wody w głąb instalacji i czyszczenie kanalizacji. Dodatkowo ciśnienie wody wytwarzane przez urządzenie jest tak duże, że za pomocą odpowiednich głowic pozwala na usunięcie wyjątkowo opornych przeszkód (wrastające korzenie drzew, liście, szmaty, osadzający się kamień). Ciśnieniowe czyszczenie rur jest jedną z najbardziej skutecznych i nowoczesnych metod udrażniania rur kanalizacyjnych. Urządzenie wyposażone jest również w dysze o szerokim polu działania umożliwiając szybkie przepychanie kanalizacji oczyszczanie wszelkich zbiorników np. szamb (przed usunięciem pęknięcia). Oczyszczanie rozpoczyna się od wpuszczenia urządzenia do zbiornika przez właz. Następnym krokiem jest usunięcie płynnych zanieczyszczeń pojazdem asenizacyjnym. Tak oczyszczony zbiornik jest przygotowany do skutecznego uszczelnienia, co pozwala na uniknięcie wysokich kosztów i wszelkich utrudnień związanych z jego wymianą. Czyszczenie kanalizacji tym sposobem jest dużo bardziej precyzyjne i skuteczne.

Ciśnieniowe udrażnianie rur a metody tradycyjne

Ciśnieniowa metoda udrażniania rur kanalizacyjnych, ma wyraźnie więcej zalet od metod tradycyjnych. Umożliwia dotarcie do zatorów na bardzo długich odcinkach instalacji, nawet do 90 mb. Krótki czas wykonania usługi oraz wysoka efektywność zastosowanej metody przekłada się na obniżenie kosztów, niekiedy nawet o kilka tysięcy złotych, które może generować przepychanie kanalizacji tradycyjnym sposobem. Niewielkie gabaryty pojazdu do 3,5 tony gwarantują bezpieczeństwo nawierzchni i umożliwiają dojazd w trudno dostępne miejsca np. takie jak: przydomowe garaże, podziemne parkingi, wąskie uliczki.

Udrażnianie rur metodą ciśnieniową – tylko z Hydroservice

Hydroservice dysponuje nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie sprzętem. Dzięki temu możemy zaoferować przepychanie kanalizacji metodą wysokociśnieniową wszystkim zainteresowanym Klientom – zarówno w domach prywatnych, jak i obiektach publicznych czy przemysłowych. Ciśnieniowe udrażnianie rur wykonujemy w sposób profesjonalny i szybki.

Udrażnianie kanalizacji z Hydroservice to gwarancja:

 • sprawnej realizacji usługi – jesteśmy do Twojej dyspozycji całodobowo i reagujemy również w sytuacjach awaryjnych, a ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji zapewni jej drożność na długi czas
 • precyzji i rzetelności działania – sprawdzony sprzęt oraz doświadczona ekipa pracowników to najlepsza gwarancja, że po tym, jak zakończymy pracę, Twoja kanalizacja odzyska pełną sprawność na długi czas, dzięki świadczeniu usług oferujących ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji
 • przyjaznej i profesjonalnej obsługi – możesz liczyć na szczegółową diagnostykę stanu kanalizacji oraz kompleksowe doradztwo techniczne i przepychanie rur z zastosowaniem najlepszej metody
 • wszechstronnej obsługi – poza usługami takimi jak ciśnieniowe udrażnianie rur oferujemy również wsparcie montażowe i więcej,
 • konkurencyjnych cen za najwyższy standard realizacji powierzonych prac.

Udrażnianie kanalizacji i przepychanie rur w promieniu 50 km od Warszawy

Działamy na szerokim obszarze województwa mazowieckiego. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać odpowiednią pomoc i skuteczne przepychanie rur w nagłych sytuacjach. Wykonujemy udrażnianie rur w miejscowościach takich jak:
 • Warszawa,
 • Wiązowna,
 • Józefów,
 • Otwock,
 • Karczew,
 • Mińsk Mazowiecki,
 • Kołbiel,
 • Góra Kalwaria,
 • Piaseczno,
 • Sulejówek,
 • Ząbki,
 • Marki,
 • Wołomin,
 • Zielonka,
 • Konstancin Jeziorna.
Oferujemy możliwość wykonania usługi również na innym obszarze. Po bardziej szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego.