Wywóz szamba Warszawa

Wywóz szamba i nieczystości płynnych - Warszawa

Dla dzielnic: Wilanów, Rembertów, Praga Południe, Targówek, Wawer, Wesoła

Poza awaryjnymi zgłoszeniami, nasze usługi są wykonywane na terenie miasta Warszawy w godzinach od 06.00 do 22.00 w dniach  powszednich oraz w godzinach od 08.00 do 16.00 w soboty.

W awaryjnych sytuacjach, przyjmujemy zgłoszenia 24h na dobę.

Wywozimy i opróżniamy szambo na terenie dzielnic Warszawy:
Mapa podziału warszawy na dzielnice
Usługę wykonujemy w dniu zgłoszenia.

W szczególnych przypadkach ( po wcześniejszym uzgodnieniu ) przewidujemy możliwość wykonania usługi w niedziele i dni wolne od pracy.

Inne nasze usługi
Opróżnienie szamba przez specjalistę Hydroservice

W Hydro Service, szczególny nacisk kładziemy na jakość wykonania usługi i jej terminowość. Opróżnianie szamba i jego wywóz w naszej firmie odbywa się nowoczesnym sprzętem asenizacyjnym (szambiarkami). Oferujemy krótki czas realizacji zlecenia na terenie następujących dzielnic Warszawy: Wawer, Wesoła, Rembertów, Wilanów, Targówek, Praga Południe. Firma nasza nieczystości odbiera zarówno na podstawie umów długoterminowych jak i zleceń jednorazowych. 

 • Dysponujemy 5 pojazdami asenizacyjnymi o pojemności od 12 do 21 m3. 
 • Wszystkie nasze pojazdy są poddawana kompleksowej dezynfekcji.
 • Pozostajemy w pogotowiu na przypadek awaryjnych sytuacji, wymuszających natychmiastowe podstawienie pojazdów asenizacyjnych.
 • Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm, osiedli mieszkaniowych oraz wszelkich instytucji w Warszawie.
 • Nasz personel składa się z profesjonalistów i fachowców z wieloletnim doświadczeniem.
 • Nasza firma posiada wszelkich niezbędne umowy i zezwolenia, które na Państwa życzenie gotowi jesteśmy przedstawić.
 • Wywóz szamba realizujemy w dniu jego zgłoszenia przez Państwa.
 • Po wcześniejszym uzgodnieniu przewidujemy możliwość wywozu szamba w niedziele i inne dni wolne od pracy.
 • W ramach umów grupowych np. osiedla mieszkaniowe zapewniamy atrakcyjne upusty na wywóz szamba na terenie Warszawy.
 • Akceptujemy płatność gotówką lub przelewem.
 • Zawieramy umowy długookresowe, wystawiamy faktury VAT, paragony oraz imienne pokwitowania niezbędne podczas urzędowej kontroli.
 • Gwarantujemy wysoki standard wykonywanych usług oraz terminowość w ich realizacji.
 • W okresach świątecznych staramy się zapewnić realizację wszystkich zleceń !!!
 • Ceny naszych usług stanowią realne odzwierciedlenie kosztów związanych z ich wykonaniem i tym samym zapewniają rzetelne i profesjonalne wykonanie usługi.

Zgodnie z Polskim prawem wywozem nieczystości płynnych w tym i usługi opróżnienie szamba, mogą zajmować się tylko firmy posiadające odpowiednie zezwolenia i zgody. Firma Hydro Service, posiada wszelkie zezwolenie na odbiór nieczystości płynnych (szamba). Korzystając z naszych usług, działasz zgodnie z prawem oraz chronisz środowisko naturalne.

Koszt wywozu szamba jest uzależniony od odległości nieruchomości od najbliższej oczyszczalni ścieków, kosztów utylizacji jakie nalicza dana oczyszczalnia za konkretny rodzaj ścieków oraz od ilości nieczystości płynnych zabieranych jednorazowo. Koszty transportu są stałe. Dlatego im większą pojemność ma zbiornik na szambo tym cena za m3 staje się niższa.
Koszt usługi zawsze ustalamy podczas przyjmowania zgłoszenia na podstawie przekazanych przez Państwa informacji.

Wszystko zależy od tego, jakiej pojemności jest zbiornik oraz od tego jak liczne jest gospodarstwo domowe. Nie zawsze większy zbiornik oznacza rzadsze wywożenie nieczystości, które przy wieloosobowej rodzinie może być częstsze. Zbyt długie przetrzymywanie ścieków może wiązać się z nieprzyjemnym zapachem w domu a co gorsze z nagromadzeniem się groźnego metanu. Zalecaną częstotliwością dla większości gospodarstw domowych jest opróżnianie szamba co dwa tygodnie.

Do wywozu nieczystości płynnych wykorzystujemy pojazdy asenizacyjne – szambiarki. Są one wyposażone w mocne i wydajne pompy dzięki którym wypompowują nieczystości do zbiornika zamontowanego na samochodzie. Następnie nieczystości płynne wywozimy do utylizacji. Ścieki utylizowane są w instalacjach oczyszczalni ścieków. Lokalne oczyszczalnie ścieków przystosowane są do odbioru ścieków bytowych, przemysłowych oraz osadów z przydomowych oczyszczalni ścieków.

Czas realizacji usługi uzależniony jest od pojemności, liczby zbiorników czy rodzaju nieczystości. Orientacyjny czas opróżniania szamba podajemy podczas przyjmowania zgłoszenia, na podstawie danych przedstawionych przez Państwa.

Nasz system pracy pozwala na ustalenie z Państwem czasu i sposobu, w jaki odbędzie się wywóz nieczystości płynnych. Jeśli zbiornik jest umiejscowiony w miejscu łatwo dostępnym, nasi pracownicy i nasza szambiarka wykonają całą pracę, nawet gdy nie będzie Państwa w domu.