WUKO Warszawa

WUKO udrażnianie wysokociśnieniowe kanalizacji i rur

WUKO Warszawa

Niedrożna kanalizacja, niezależnie od tego czy jest to kanalizacja deszczowa, sanitarna czy przemysłowa jest przyczyną wielu niedogodności, a nierzadko także źródłem nieprzyjemnego zapachu. Dlatego zależy nam na jak najszybszym usunięciu zatoru i udrożnieniu rur odpływowych, co przywróci prawidłowy przepływ nieczystości do zbiornika asenizacyjnego lub oczyszczalni ścieków.

Pogotowie kanalizacyjne – obsługujemy awarie na terenie miasta Warszawa i w promieniu 50 km od Warszawy

Nasze pogotowie WUKO działa na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości zapewniając kompleksową obsługę awarii spowodowanych niedrożnością rur odpływowych. W zależności od średnicy rury oraz specyfiki zatoru nasze pogotowie kanalizacyjne korzysta z metod wysokociśnieniowej i mechanicznej. Specjalizujemy się w udrażnianiu instalacji wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Udrażnianie instalacji wewnętrznych

W obiektach mieszkalnych i użytkowych zatory mogą zdarzyć się na różnych odcinkach orurowania, także w miejscu podłączenia poszczególnych urządzeń sanitarnych – zlewów, umywalek, toalet. Wychodząc na przeciw potrzebom Naszych Klientów oferujemy kompleksowe usługi kanalizacyjne związane z przepychaniem i udrażnianiem zlewów, toalet i umywalek, a także odcinków rur odprowadzających – udrażniamy piony i poziomy. Nasze pogotowie kanalizacyjne dysponuje bardzo zróżnicowanym osprzętem, dzięki czemu możemy usunąć każdy zator bez obaw o uszkodzenie instalacji.

  • Udrażnianie instalacji zewnętrznych

Zewnętrzne instalacje kanalizacyjne to przede wszystkim przyłącza, studzienki ściekowe i drenaże. Wszystkie te elementy są podatne na zatory, których przyczyną mogą być zarówno odprowadzanie nieczystości, jak i nieczystości pochodzące spoza instalacji (np. suche liście, papierki, itp.). Jako pogotowie kanalizacyjne zapewniamy kompleksową obsługę udrażniania instalacji zewnętrznych. Udrażniamy zarówno instalacje komunalne, jak i prywatne.

Nasze pogotowie kanalizacyjne pracuje w trybie całodobowym oferując pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem alarmowym: 880 02 02 01.

Profesjonalne usługi kanalizacyjne – Warszawa i okolice

Pogotowie WUKO to nie jedyny obszar naszej działalności. HYDRO SERVICE zapewnia swoim Klientom profesjonalne i kompleksowe usługi kanalizacyjne, w ramach których oferujemy prace związane z udrażnianiem i czyszczeniem kanalizacji, jak również wywozem nieczystości płynnych i instalacją czujników poziomu cieczy w zbiornikach asenizacyjnych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu telefonicznego.